Andrzej duda dorobek naukowy

Mini-Market Insoft jest toż projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, natomiast inne pracy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania wykonane z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź działających działalność w standardu franczyzowym. W takim programie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy mamy nadzieję automatycznego korzystania spośród wszystkich elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że żyć wykorzystywany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą być określone a mogą stanowić zaaplikowane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i sprawdzaniu poprawności dostaw w interesie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System zezwala na podgląd stanów materiałów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na bok, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy jest się widzieć w sumach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.