Comarch cdn xl

Program comarch xl stanowi to zwiększony system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest realizowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do wielkich firmie będących moc oddziałów na całym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej jakości są znane w postępujących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i zagraniczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i kierowanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi drogami oraz jest budowę modułową. Stosuję to potężne możliwości budowania rozwiązania dostosowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rozmiary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest stosowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dogłębną analizą wszystkich procesów i i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności w tle. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz organizm w projekcie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie pamięta potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Tworzenie nowych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest stosowany w ponad 5000 biur w wszelkiej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane