E pos system india pvt ltd

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, toż dużo dobrze znasz, że szybkość obsługi klienta stanowi jednym z najważniejszych wyzwań, jakim wymagasz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że istotni nacisk na ten element zawiera nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz również samo wprowadzenie zamówienia do stylu i oddanie go w kwocie fiskalnej.

 

Jeśli a Twój lokal wyposażony istnieje w dawne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc ostatni aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przesuwa się na jego spełnienie, oraz jego brak z proponowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbytu pojawia się jeszcze dobrze udogodnień, a branża gastronomiczna może mieć z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przesuwają się na grupę świadczonych usług! I tylko z taką misją, jaka posiada na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Jesteśmy Ciż do zaoferowania jeden z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to także do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą traktowali pełniejszych trudności z adaptacją do kolejnych rozwiązań! Ponadto cały program realizuje w stylu dotykowym, zapewniając płynny a co najistotniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie właściwego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Obecni na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i ceniony w moc wielkich lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i stwórz, aby Twój dom wzniósł się na jeszcze większy poziom!