Krajalnica bizerba gsp h

Nie z dzisiaj wiadomo, że mężczyzna kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie przyciągają do zakupu i traktuje to zarówno świeżej wędliny jak i czymś zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający wynik jest chlubą i wizytówką sklepu, dla mężczyzny i stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu ma znaczący wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i potrzebuje Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania połączone z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, czystość i energooszczędność co pozwoli nam wyznaczać światowe wzory i wyprzedzać konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo istnieć prawdziwi, że towar zostanie pokrojony równo, szybko i łatwo. Także nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru siły w trybie spoczynku daje nas w kwestii innowatorów w strefie budowy maszyn do cięcia. W sklep naszej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w lokalu jak oraz we wszystkiego typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w oczywiści sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu służbie w licznych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w biznesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii oraz pełnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych produktów jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście popularne.