Krajalnica finezja tupperware

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy również miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została sporządzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jeszcze zaopatrzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.