Krajalnica weber

W handlach dodatkowo w gospodarstwach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w swoje, cienkie plastry. Wynika to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica bywa wykorzystywana też do drugich celów, na dowód do cięcia warzyw lub produktów, gdy chcemy ich w skór cienkich plasterków.

W zależności z tego, co myślę kroić na krajalnicy, jest ona urządzona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co umożliwia łatwo "wgryźć się" w jego grupę i stosuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie jeżeli należy o wędliny lub sery, chce nam zwłaszcza na niewielkich, równych plastrach, które kroi się sprawnie i bez dodatkowego wysiłku. Do tego punkcie używamy krajalnicy z prostą, a bardzo wysoką krawędzią, która doskonale radzi sobie z pewnymi, kiedy również niezwykle małymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do lokali gastronomicznych również do sklepów. Jest wystawiana przez producenta ze względu na domową wysoką wytrzymałość oraz łatwość obsługi. Dzięki tym częściom każdy, po pierwszym szkoleniu z działu zaufania i higieny pracy, może podjąć do rzeczy z krajalnicą i oferować swoim użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice silnych właściwości kupią na krótkie uporanie się z pokrojeniem wielkiej miary wędlin lub serów, przy niewielkim wkładzie pracy oraz grup pracownika. Taka krajalnica w składzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś poświęcano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy więc istnieje proszone na przykład w sukcesu szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.