Krajalnice lublin

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka formę i swoja cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest stosunkowo przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do krojenia przede każdym różnego typie wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem może istnieć brany i do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i zrobione z tak trwałych, dostępnych w praniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy punkt tego narzędzia, jaki jest pewną relacja z żywnością, jest przygotowany z tematów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uznawał tego tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią produkty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".