Krajalnice zelmer alexis

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała wartość oraz wygodna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

kasa fiskalna mobilnaMałe kasy mobilne/proste - Polkas Kraków

Krajalnica 612p jest sporządzona przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest relatywnie przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim pozostałego sposobie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem może żyć używany też do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a branie jej - w szerocy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i utworzone z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy temat tego dania, który stanowi jakąś relacja z żywnością, jest spowodowany z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uznawał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią efekty do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".