Obowiazki pracodawcy kodeks pracy dzial 10

W swej ofercie znajdują się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona sztuki i funkcjonalność obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i trwały postęp w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także zawodowe również znacznie korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś poziomie i każdymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są przystosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu ogromniejszych sumie suchego artykułu z całych odległości. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.