Optima handel

Programy komputerowe zezwalają na pewne funkcjonowanie firmowych procesów w firmie. Dzięki ich zainstalowaniu można robić dokumentację systemową ograniczając wersję papierową. Z pewnością odciąży to półki i przepełnione segregatory. Jednym z słynniejszych projektów jest Optima i jej możliwe moduły poświęcone np. logistyce magazynowej jak Optima Handel. Partner comarch kraków to dystrybutor oprogramowania na obszarze całego świata. Program ten przystosowany jest do małych, małych oraz zdrowych przedsiębiorstw. Ważna go pomagać o kolejne części (Optima Kasa Bank, Optima CRM, Optima Obieg Dokumentów) w współzależności od specyfiki prowadzonej kampanie.

 

Instrukcje dane do obsługi projektu w zdecydowany sposób przedstawiają krok po kroku dokonywanie różnych operacji jak dawanie faktur, bądź te wystawianie dokumentów połączonych z przesunięciami międzymagazynowymi. Każdy moduł posiada własny samouczek. Na wstępie przedstawione są zdjęcia przycisków i nadawane im prace. Dzięki temu nawet nowy użytkownik w niedaleki sposób zacznie obracać się po panelu programowym. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie w spółce dodajemy się do wzrostu przepływu danej między działami. Użytkownicy w jakiejś chwili mogą podejrzeć stany magazynowe, przeprowadzić inwentaryzację towarów czerpiąc z zakładki inwentaryzacja lub i podejrzeć wystawione zamówienie u dostawcy. Dodatkowym plusem jest akcja w terenie jednej podstawy danych, raz wpisane informacje zalecane są w porządku, bez konieczności ich nieustannego powielania. Bardzo potrzebne rozwiązanie w przypadku wystawiania faktur dla stałych kontrahentów. Szczególnie dostępny jest element Optima Handel stosowany w logistyce magazynowej. Pozwoli na generowanie różnych wydruków połączonych z wydawaniem towarów od dostawców przez system produkcyjny, aż do klienta. Porządek, czytelność materiałów oraz mocny wstęp do tematów stanowi fundament, na jakim oparty jest styl zarządzania przedsiębiorstwem. Moduł kadry oraz płace umożliwia tworzenie dokumentów połączonych z zatrudnieniem np. umowa o pracę, aneksy, zaświadczenia. Oraz w zakładce rozliczanie czasu pracy można wykonywać rozliczania godzin i nadgodzin pracy.

Dobrze odpowiednie oprogramowanie stwarza dużo możliwości doskonalenia pracy każdej firmy bez względu na jej aktywność i ilość.