Planowanie slubu lista

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu jest pełnym przeżyciem. Również nie zależy toż z tego czy ślub liczymy z intelektu czy istnieje to znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego popularnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prac o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jak sądził, świetnie się czuł. Dodatki i poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu z ostatnim obrączki ślubne te pragnęły być zachowane w obecnym zabiegu. Wymyśliliśmy, że zawiera zatem być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa moda także sposób na zachowanie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to silna nowość. Wszak który klient chce mieć coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze szli w tych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Istniały ponad inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, że to też nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w ostatnim wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na prawdziwy ślub przyjdzie. W efekcie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były znaczne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w celu nadszedł ten poważny dzień. Pogoda była doskonała, słońce świeciło, co że jest przyjaznym prognostykiem na dola. Nie potwierdzam żadnych przesądów, tylko ten bardzo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej planujemy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy już mężczyzną i kobietą. Stanowili ogromnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było celu. Wszyscy zajmowali się do białego rana. To stanowił naprawdę udany dzień.