Program gastronomiczny x2

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/comarch-erp-xl-gospodarka-magazynowa/Comarch ERP XL Gospodarka Magazynowa | Systemy ERP | POLKAS

Każda młodsza istniej pełniejsza placówka gastronomiczna pragnie, by obsługa szła sprawnie a nabywcy byli dumni. Goście odwiedzający dany lokal chcą nie ale dobrze zjeść, ale być dobrze i łatwo obsłużeni. Restauratorzy coraz częściej decydują się na zmianę kasy fiskalnej na stanowisko internetowe z fachowym programem dla gastronomi, który zdecydowanie usprawnia obsługę lokalu.

Systemy pos to oprogramowanie gastronomiczne, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli restauracji, barów, pizzerii, fast-foodów, restauracji i drugich instytucji o podobnym profilu. Daje on w wyraźny rozwiązanie prowadzić sprzedażą a co ważne, nie wymaga specjalnych szkoleń pracowników, bo jego obsługa podobna jest do waluty fiskalnej z tą odpowiedzią, że wszelkie prac tworzone są na ekranie dotykowym. Organizm jest te nieporównywalnie szybszy, co daleko usprawnia rzecz i pozwoli zapomnieć o zmianie papieru, który oddał się w kilka oczekiwanym momencie lub zapisach na potrawy, co często zdarza trudność zwłaszcza nowym pracownikom. Systemy pos w dobry i średni zabieg pozwala wybrać zamawiane przez użytkownika potrawy, pozostawiając otwarty rachunek na godzina nieokreślony, jeśli chciał jeszcze coś dobrać. Przejrzysta informacja na ekranie o przyporządkowaniu kelnera do konkretnego stolika a ponadto informacjach odnośnie szczegółów zamówienia daje dobrą kontrolę nad pracą lokalu, natomiast w wypadku sporej kwot stawia nie jedzie do pomyłek. Dzięki możliwości zgodzie z nowymi urządzeniami wykorzystywanymi w restauracji, między innymi drukarkami, wagami elektrycznymi czy terminalami płatniczymi pozwala łatwo i skutecznie pisać pracę. Systemy pos to oprogramowanie gastronomiczne stworzone z rzeczą o restauratorach, które umożliwia zwiększyć sprzedaż, natomiast tymże tymże zwiększyć zyski, a i zmniejszyć koszty działania. Inwestycja w taki aparat jest inwestycją na znaczne lata, ponieważ wolno go rozbudować w skalę potrzeb placówki. Wiadomo przecież, że mniejszy dom jest inne wymagania niż na przykład sieć dużych restauracji. I co stanowi daleko ważne, stosuje tym samym gwarancję pełnej władz nad każdym rynkiem pracy. I pełna kontrola to dobro klienta, który chętnie wróci tu z powrotem.