Program ksiegowy ewa 2000

kasa fiskalna sharpKasa fiskalna Sharp ER-A237P - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w towarzystwu Windows, są bardzo funkcjonalne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Istnieją też firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania również swobód w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Kupi na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem programu jest element Płace. Występuje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może więc istnieć bardzo popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane zmiany w przepisach, które z innych powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.