Programy komputerowe dla firm produkcyjnych

PC Market firmy Insoft więc najbardziej podatny program, także dla młodszego biznesu kiedy również dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny jest w wpływie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju firmy można poprawiać ją o inne moduły. PC Market jest wdzięcznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym składniku będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najmniejsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile traktuje Ci coraz wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z uwadze kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i popularny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest łatwy, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego rodzaju sprzętem, jaki można zaobserwować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.