Sklep miesny chlapowo

Wizytówką sklepu mięsnego, lub również sklepu zwracającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Są zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona jest w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest bardzo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich szykowania w jakości programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z najpiękniejszej klas materiałów, i prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie rzeczy do danego produktu. I wyposażona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.