System informatyczny zarzadzania definicja

krajalnica sklepowaSklepowa krajalnica żywności Ma-Ga 612p do wędlin - Polkas

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w planie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova leży na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to czynność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w rzeczy oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w budowie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Optymalne rozwiązanie dla lekkich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest wdrażana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".