Worek filtracyjny do moszczu

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w perspektywie worków filtracyjnych z drugich towarów oraz o przeróżnym kształcie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym występuje problem z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Bardzo ciekawe - filtry modułowe, które używane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo robią swoją pozycję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na swoją sieć są ogromną przestrzeń filtracyjną.

Dużo trudna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej danych o własnej możliwości można zyskać na lokalnej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są widoczne w wersji przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, oraz w sezonie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.