Zlaczki hydrauliczne 12

systemy analityczneAnaliza potrzeb | Systemy ERP | POLKAS

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest za złącze i dlaczego istnieje faktycznie bardzo funkcjonalne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo wydajną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można również potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy – czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który powoduje na budowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie nosi też obowiązku wyłączania idącego w określonym czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze zakładającej się od –55, a wychodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła.
Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo użyteczne i łatwe oraz trwałe.