Znajomosc przepisow kodeksu postepowania administracyjnego

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim wszelkie reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak jako więc obcuje z każdym innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zapuszczamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się dawać ją w działanie. Bardzo przyjemny etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną wiedzę oraz od okresu do czasu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedne błędy, zdobywamy uczucia i przeskakujemy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym sezonie idzie gdy po maśle. Swoja wiedza jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz mocną radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w pięknej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepołączone z własnymi zdolnościami. Procesy, jakich nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre także te zwykłe też. A jak od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że potrafimy tworzyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek mają na zasadzie, dowiemy się, biorąc system w posiadanie również korzystając go, aż do pobrania mistrzostwa.